O nas

O nas

Jesteśmy pięcioosobowym zespołem muzycznym z Wolsztyna. Tworzymy wybuchową, energetyczną mieszankę młodych, a zarazem doświadczonych muzyków. To daje gwarancję, że każda impreza z naszym udziałem będzie na wysokim poziomie muzycznym oraz organizacyjnym.

Występujemy w stałym składzie i zawsze z pełnym instrumentarium. W trakcie uroczystości weselnych oferujemy kompleksową obsługę muzyczną i konferansjerską, w tym prowadzenie zabaw. Dysponujemy własnym, profesjonalnym sprzętem scenicznym.

Wykonujemy najbardziej znane przeboje krajowe i zagraniczne, stale aranżując w ciekawy sposób nowe hity. Przygotowujemy także repertuar oparty na przebojach lat 60., 70., 80. … aż do współczesnych czasów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że jeśli my będziemy dobrze się bawić, to również Państwo i Wasi Goście przyłączą się do nas. Bez względu na to, na jaką formę oprawy Państwo się zdecydują, nasze zaangażowanie będzie jednakowe. Gwarantujemy świetną zabawę!

Naszym podstawowym założeniem jest bawić Was dobrą muzyką, przekazywać pozytywną energię i nawiązać jak najlepszy kontakt, tak aby stworzyć miłą atmosferę i zapełnić parkiet.

Nie ważne czy to kameralne przyjęcie, czy impreza na tysiąc osób – zawsze postaramy się zainteresować i zabawić słuchaczy, w dowolnym miejscu i okolicznościach!