FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na twoje pytanie prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

P: Gdzie i jak mogę sprawdzić dostępność terminu?

 

O: Nie udostępniamy kalendarza na stronie www, zatem najszybciej i najłatwiej telefonicznie bądź mailowo. Ciągłe zmiany, rezerwacje terminów powodują że trudno jest nieustannie aktualizować kalendarz na stronie www.

 

 

P: Czy mogę zarezerwować wybrany termin?

 

O: Tak, możliwa jest wstępna rezerwacja terminu. Wiemy jak trudne może być dogranie kilku “ekip” na ten jeden wybrany dzień. Rezerwację przyjmujemy na maks. 14 dni kalendarzowych. Oczywiście można rezerwować na krótszy okres. Dokonanie rezerwacji jest możliwe telefonicznie lub mailowo i jest bezpłatne. Jeżeli w trakcie trwania twojej rezerwacji otrzymamy kolejne zapytanie na ten termin to poinformujemy cię o tym, jednakże będziemy oczekiwać konkretnej decyzji – w końcu i ty też chcesz  jak najszybciej uzyskać informacje 🙂

 

P: Ile kosztuje obsługa muzyczna wesela lub innej imprezy?

 

O: Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i tak też je wyceniamy.  Najczęściej grywamy na weselach i zabawach ale i tak jest kilka czynników wpływających na cenę, są to głównie: rodzaj imprezy, ramy czasowe, skala imprezy czy odległość (miejsce). Wysyłając zapytanie o cenę wesela można od razu zawrzeć w zapytanie ww. elementy.

P: Czy można was posłuchać przed podpisaniem umowy?

 

 

O: Jeżeli nie miałeś nigdzie okazji posłuchać nas na żywo, lub przesłuchałeś demo i nadal ci mało to odpowiedź brzmi: TAK. Zapraszamy was na próbę, weźcie ze sobą partnera, ciocię, babcię, psa, kota i… a.. OK więcej nie – ilość miejsc siedzących w naszej “próbowni” jest ograniczona 😉 Próby zespołu odbywają regularnie jednak w każdym tygodniu w innym dniu, więc jesteśmy do waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 18.00-21.00 – dlatego konieczne jest wcześniejsze umówienie się z nami.

 

 

P: Jesteśmy zdecydowani. Co dalej?

O: Świetnie 🙂  Rezerwujemy termin do momentu podpisania umowy. Umowę możemy podpisać na próbie zespołu (preferowane), lub podczas indywidualnego spotkania, lub zdalnie – za pośrednictwem poczty czy firmy kurierskiej. Od momentu zawarcia umowy termin jest wasz.

 

P: Skąd jesteście? Czy możecie do nas dojechać?

O: Przyjmujemy, że jesteśmy z Wolsztyna, bo tu mamy swoją siedzibę, ale tak naprawdę jesteśmy z osad i miasteczek ościennych 🙂 .  Możesz przyjąć za pewnik, że jeżeli twoja odległość w promieniu nie przekracza 80km to bez problemu dojedziemy, a po imprezie spakujemy się i wrócimy do domu. Ale bez obaw – dalej też dojedziemy, niemal w prawie każde miejsce w Polsce. Jednak bądź gotów na nieco większe koszty i to że będziemy oczekiwać strawy oraz kwatery noclegowej 🙂